Jdi na obsah Jdi na menu
 


Patch 2.3 je tu! - 14.11.2007 14:05 - Simi

Dnes byl i na evropských serverech (na amerických už včera) spuštěn nový patch 2.3. Tady najdete stručný seznam novinek, které přináší:

 • Zul'Aman - Nová instance pro 10 lidí, která bude umístěná v Ghostlands (pro alianci tam jsou speciální ochrané prvky). Jako poslední boss bude legendární Zul'Jin. Mapa, Sety
 • Mudsproket - Toto nové mšsto právě dostavili goblini v Dustwallow Marsh a najdete zde až 50 nových úkolů
 • Guild banky - V každém hlavním městě nyní budou guild banky. Můžou mít až přibližne 600 slotů. Guild banku musí založit GuM a ten také přiděluje ostatním členům guildy práva na používání banky.
 • XP - Zvýšeno XP, které budete dostávat od 30 do 60 lvl
 • Aréna sezóna 3 - 20.11.2007 se spustí v arénách sezóna 3, body všech týmů budou resetovány a itemy, které byly v sezóně 1, budou nyní dostupné za Honory a za Marks of Honor
 • Nové odměny za Heroic Badge - Heroic Badge padá ve všech Heroic Dungeonech a za ně si budete moci koupit různé odměny (částečně souvisí i se Zul'Aman sety)
 • Engineering létající mount - Engineeři si budou moci vyrobit gyroptéru
 • Létající mount od Cenarion Expedition - Budete si moci koupit hypogryfa od této frakce v Outlandu
 • Hunter - Sníží se jim ded zone pouze na 1 yard, tj. budou moct střílet už z 5 yard
 • EDIT:
 • BG denní Q - Úkoly do BG, za které dostanete honory a nějaké ty Marks of Honor
 • Vykřičníky s Q na minimapě - Na minimapě nyní uvidíte blízké quest givery
Ještě jsem něco připsal, protože jak řikám na shoutu: Dneska mi to fakt moc nemyslí sry :P.Zul'Aman Sety - 12.11.2007 16:25 - by Simi

Všichni už netrpělivě čekáme na patch 2.3, o kterém vám shrnutí napíšeme s vydáním patche - tj. ve středu. Dnes jen taková malá ochutnávka a to sety, které budou padat v Zul'Amanu. A to dokonce jen obrázky, ne atributy. Názory na ně pište do shoutu, protože mně osobně se teda moc nelíbí.
To je pro dnešek vše a těšte se na středu, kdy vyjde patch 2.3 a my vám tu poskytneme shrnuté informace o něm.Změny - Mage, Shaman - 10.11.2007 10:05 - by-Simi

Dnes jen krátce, a to jen to, co už jsem věděl asi od včera, ale nějak jsem na to zapoměl plus něco málo k šamanovi.

V patchi 2.3 budou nějaké změny u Šamanských Lighting a Chain Lighting Boltů. Blizzard řekl, že se to ještě může měnit, a je dokonce možná že je to zas nějaká chyba, tak tuto informaci neberte úplně na 100%. Když to shrnu, tak šaman, který má spell damage větší než 1200 damage a zakouzlí Lighting (nebo i Chain) Bolt, damage tohoto kouzla se sníží asi o 5 nebo 6%. Je to asi takhle: když má méně než 1100 spell damage, přidá mu to nepatrný buff na zvýšení DPS, když má spell damage mezi 1100 a 1200, nedostane žádný buff, a když má spell damage přes 1200 tak se damage lighting boltu trochu zredukuje.

Mágové dostanou v následujícím patchi (neví se přesně jestli už ve 2.3 nebo později) Ice Block. Možná řeknete že už ho mají teď, ale teď je to pouze z Frost talentů. Nyní se ho budou moci naučit všichni mágové, bez ohledu na zaměření.Utgarde Keep, Terenas Menethil II., Shakes & Fidgi - Vniknutí - 09.11.2007 18:45 - by-Simi

Konečně jste se dočkali, a mně se povedlo dokončit překlad nového dílu Shakese a Fidgiho, který nese název Vniknutí.

Dále Blizzard vydal nějaké informace o prvním dungeonu, který se objeví v Northrendu a tím je Utgarde Keep.

Mezi ostrými útesy v zátoce Daggercap v Howling Fjordu, stojí Utgrade Keep - neprostupný hrad pod vládou záhadných Vrykulů. Ohromný kolos se táhne daleko pod zem a žádný zvěd Aliance nebo Hordy nepřežil dost dlouho na to, aby zjistil co je uvnitř, nebo se dokonce vrátil s nějakou zprávou. Utgrade byl ještě nedávno prázdný, ale jeden pologigant Vrykul se tam po několika tisíciletích navrátil se svými posluhovači hnán nekonečnou touhou po vzrušní z boje - a tak začal útočit na blízká osídlení. Zlý klan Dragonflayer, který je navíc absolutně loajální k vrykulskému spícímu králi Ymironovi, vyrábí uvnitř hradu v nikdy nevyhasínajících výhních mocné zbraně, které potom používají při svých nájezdech. Všichni tito válečníci mají ohromnou sílu a někteří jsou dokonce sběhlí v magických uměních. Mezi nejmocnější patří tzv. runoví kouzelníci, kteří se nebáli ani vrhnout do objevování úplně nových kouzel, a tak můžou své nepřítele zmrazit v kostce ledu, nebo je roztrhat na miliony malých střepů.

A nakonec pro vás Paulie sepsal dalšího z hrdinů a tím je velký lidský král Terenas Menethil II.

Terenas Menethil II se narodil na dvoře Království Lordaeronského, jednoho z nejsilnějších lidských rodů, jako člen královské rodiny Menethilů, která vládla království po generace. Terenas vyrostl a stal se moudrým a spravedlivým vladařem, který miloval svůj lid. Jeho dlouhá vládá zažila léta míru a přinesla prosperitu celému Lordaeronu. Vše ale změnila Druhá Válka. Terenas vedle síly Lordaeronu v udatném boji proti Hordě. Druhá Válka si vybrala daň na Alianci a na všem v ní. Ale na konci, jejich oběti nebyli zbytečné a Alianci zvítězila, obklíčila přeživší orky a umístila je do internačních táborů. Orkský náčelník Ogrim Doomhamer se stal osobních vězněm krále Terenase, ale unikl a ukryl se.

--------------------------------------------------------------------------------------
Nějaká videa, patch 2.4 - 08.11.2007 15:48 - by Simi

Tak bohužel ani dnes jsem nestihl přeložit Shakese & Fidgiho, to víte mám dneska taneční a tak. Takže pokud byste se chtěli u nás na webu nějak prezentovat, můžete to do zítřka přeložit (z němčiny).

Mám tu pro vás nějaká videa na youtube, přesnějc všechna videa z WoW, které já mám ve Oblíbených. Některá jsou hodně známá, dokonce už se možná tady na webu ocitla, nebo jsem je našel na fóru. Tady máte odkazy a krátký popis, doufám že se to bude líbit:
 • That's the World of Warcraft That You Play! - Video od Blizzardů a Xfire, ve kterém jsou skvěle představeny všechny povolání (ne že bych teda se vším souhlasil :D). Musíte umět alespoň trochu anglicky.
 • Code Monkey - Video o gorile, bravurně natočené
 • Shadow Word: Pain - Zajímavé video o jednom Shadow Priestovi, musíte poslouchat tu písničku, tj. trochu umět anglicky (protože ten hiphop tam mi fakt moc nesedí)
 • World of Warcraft: Dancing - Asi nejsledovanější video z WoW na youtube. Uvidíte vždy tanec nějaké WoW rasy a vedle toho originál
 • The Ballad of the Noob - Tohle je fakt hustý video o tom jak člověk - noob, žije v Elwyn Forest a nakonec se dostane až do Duskwoodu kde bude bojovat s High-lvlem undeadem. Musíte poslouchat o čem se zpívá, tj. trochu umět anglicky
 • The Edge of real life - Úplně skvělé video, kde parta hráčů WoW natočila některé prvky z hry v reálu
 • ROFLMAO - Taureni tancují, k tomu undead něco kecá... tohle se fakt nedá komentovat :D
 • WoW: Super Mario Theme - Tohle video myslím už jednou v novinkách bylo, ale určitě neuškodí, když se tam objeví znovu. Mario ve WoWku a fakt to vypadá reálně. Vyrobil to myslím jeden slovák.
 • Too Sexy - Klasika, myslím že tohle všichni určitě znáte, ale pro jistotu... taky no comment
 • Internet is for Porn - Stejné jako u předchozího videa...
 • Beer Song - Taky to možná znáte, prostě trpaslíčí oslavná píseň na pivo :)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář